Kontakt MAZO

O nas

Szyciem zajmujemy się od 2014 roku, ale pasja do szycia jest dużo starsza.
Jesteśmy firmą rodzinną. Pierwotnie byliśmy małym zakładem, sklepikiem, w którym jedna osoba szyła dodatki do domu i artykuły dla dzieci odpowiadające zapotrzebowaniu na ciekawe wzornictwo. Przez kilka lat realizowaliśmy tylko zamówienia indywidualne, które spływały do nas z poleceń i rekomendacji stacjonarnie lub przez internet. Dzięki otwarciu na potrzeby klienta, solidnej realizacji i jakości wydawanych produktów pozyskaliśmy coraz więcej klientów jednocześnie powiększając nasz zespół szyjący.

Mazo szwalnia zespół

Od 2018 roku pracujemy z klientem biznesowym i rozwijamy się w kierunku takiej współpracy. By powiększyć moce przerobowe zwiększyliśmy zatrudnienie, dokupiliśmy nowe, również specjalistyczne maszyny oraz przenieśliśmy się do nowej, większej siedziby. Dysponujemy parkiem maszynowym w którego skład wchodzą nowoczesne maszyny: 

  • stębnówki,
  • owerloki 3, 4 i 5 nitkowe,
  • guzikarka,
  • dziurkarka,
  • renderka,
  • hafciarka. 

W naszej ofercie jest szycie lekkie, oferujemy usługi przeszycia kolekcji odzieży, tekstyliów domowych i innych specjalistycznych produktów.  Staramy się obsługiwać klientów kompleksowo oferując realizację projektu od pomysłu do produktu finalnego. W związku z tym możemy pomóc w konstrukcji, kroimy, szyjemy, pakujemy. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Kierujemy się wiedzą i doświadczeniem, ale jesteśmy otwarci na potrzeby klienta. Nasza współpraca może polegać na wspólnym tworzeniu projektu, gdzie doradzamy fasony, kształty, materiały, sposób szycia lub na wiernym odszyciu projektu wg wytycznych klienta, konstruktora. 

Doświadczenie nasze i naszych pracowników oraz nasze założenia sprawiają, że produkty szyte u nas cechuje wysoka jakość wykonania. Dokładamy staranności na każdym etapie tworzenia produktu, a przed zapakowaniem przechodzi on zawsze kontrolę jakości.
Dbamy o to by wyprodukowane w Polsce było jak najlepsze!

Pojawiły się pytania? Chętnie odpowiemy! 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.